Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.

 

První ročník 2019

První ročník festivalu Stínavské country podium je za námi.Proběhl 31.8.2019 na hřišti v obci Stínava u Prostějova.Skvělé výkony předvedli všichni účinkující,kteří byli pozváni na tento festival a které skvěle ozvučil Martin a Lukáš všech kapel i jednotlivců.Asi tak 300 spokojených diváků oceňovalo všechny výkony zúčastněných kapel bouřlivým potleskem. Symbolickou cenu diváka v podobě obrovského melounu si odnesla kytaristka Pavla Ashenbrennerová. Podium pro účinkující postavili šikovní členové Stínavského hasičského sboru,pod vedením starosty Pavla Bokůvky,kteří se také postarali o občerstvení. Celý program doprovázeli velmi vtipně komentátoři Pavel Bokůvka starosta obce a Olda Šanda člen Prostějovské skupiny Prolom. Festival se vydařil a již se začíná pracovat na druhém ročníku,který se bude konat 29 srpna 2020 Děkujeme všem účinkujícím,pořadatelům,sponzorům a v neposlední řadě všem divákům.

Druhý ročník 2020 

Druhý ročník festivalu Stínavské country podium proběhl v duchu prvního ročníku.Sice nám trochu zapršelo ale to nic nezměnilo na spokojenosti diváků a skvělých výkonů učinkujících kapel.Symbolickou cenu diváka v podobě obrovského melounu si odnesla kapela Karanténa.Děkujeme všem učinkujícím,pořadatelům,sponzorům a v neposlední řadě všem divákům.Festival se opět vydařil a již začínáme pracovat na třetím ročníku který se bude konat 28 srpna 2021

Třetí ročník 2021

Třetí ročnik festivalu Stínavské country pódium vyšlo opět na jedničku.Jak se začalo hrát,přestalo pršet a dokonce vysvitlo 🌞.Celkem 10 kapel předvedlo skvělý výkon a všichni se těší na další ročník.Doufam,že nic a nikdo to neprekazi 🙂🙂. Poděkování patří starostovi Stínavy Pavlu Bokuvkovi, hasičům Stínavy,bez nich by to nešlo,starali se o hladovce a žiznivce a samozřejmě kapele PROLOM,která tuto akci pořádala.❤️❤️❤️